» Ajankohtaista
» Kummipelaajat
» Yhdistyksen säännöt
» Puheenjohtaja
» Kapteeni
» Ladykapteeni
» Senioritoimikunta
» Naistoimikunta
» Klubitoimikunta
» Junioritoimikunta
» Toiminta ja arvot
» Yhteystiedot
» Harrastegolf
» Kilpagolf
» Harjoittelu
» Ajankohtaista
» Junioritoimen tukijat
» Kilpailutoimikunta
» Kenttätoimikunta
» Sääntömääräiset kevät- ja syyskokoukset
» Jäsenasiat
» Toiminnanjohtaja
» Uutisarkisto
» VAG Blogi

Yhteystiedot

 

Toimikunnan yhteystiedot / Kommittén kontaktuppgifter

 

    email: vaasangolfjuniorit@gmail.com

    Osoite / Adress: Golfkentäntie 61, 65370 Vaasa

 

Junioritoimikunnan jäsenet  / Juniorkommitténs medlemmar    

 

Jussi Viitala (Puheenjohtaja / Ordförande)   

    email: jussi.viitala71@gmail.com

    puh/tel: 040-0633346

Håkan Nylen (Rahastonhoitaja / Kassör)   

    email: hug.nylen@gmail.com

    puh/tel: 044-7889581

Sebu Björklund  

    email: sebuster@gmail.com

    puh/tel: 050-4060470

Mats Forsen  

    email: mats.forsen@netikka.fi

    puh/tel: 040-4820412

Kaj Johansson  

    email: kaj.johansson@posti.com

    puh/tel: 050-3785554

Anton Nygård

    email: anton.nygard@netikka.fi

    puh/tel: 044-2788713

Jukka Lehtonen  

    email: jukka.lehtonen@wartsila.com

    puh/tel: 040-5190468

Juha Esala  

    email: juhaesala@gmail.com

    puh/tel: 050-5683519

Ville Saaranen  

    email:  ville.saaranen@gmail.com 

    puh/tel: 040-7527553     

    

Valmentajat / Tränarna  

 

Jonathan Nylen  

    email: jonathan.nylen@hotmail.com

    puh/tel: 050-5686895

Johan Kullbäck  

    email: johan.kullback@netikka.fi

    puh/tel: 040-0561658

Atte Hietalahti  

    email:  ahietalahti@hotmail.com

    puh/tel: 050-3556705   

 Conny Södergård
 email: sodergard87@hotmail.com

puh/tel: 050-5342096